Visos kategorijos
EN

Pagrindinis puslapis>Apie

Echo Chemical Technology (Shanghai) Co., Ltd. buvo sukurta iš tradicinių parabenų ir natrio parabenų konservantų nuo 1990 -ųjų. Per pastaruosius 30 metų išplėtėme savo antiseptikų ir konservantų produktų seriją, kad ji atitiktų Kinijos aplinkos apsaugos politikos atnaujinimą ir naują pasaulinių registracijų tendenciją.

1622615921548947

. 页 显示-成品 仓库 1

Mes pasiekiame savo gamyklas ir susijusias svetaines Šansi, Džedziango ir Šandongo provincijose. „EC tech“ būstinė yra Šanchajuje, Kinijos ekonomikos centre. „R&D Lab“ yra įkurta Guangdžou, galutinės asmens priežiūros produktų gamybos zonos centre.

„Echo Chemical Technology Co., Ltd.“ užsiima smulkiomis ir specialiomis cheminėmis medžiagomis, įskaitant antiseptikus, konservantus, pleiskanas nuo pleiskanų, dezinfekavimo priemonių, buitinių ir institucinių valiklių, dezinfekavimo priemonių, higienos, asmens priežiūros, farmacijos, odos, pesticidų ir kt. Srityse.

页 显示-成品 出厂 装卸

内 页 显示-设备

„Echo“ komanda yra chemikų ekspertai, kurie apie 20 metų daugiausia dėmesio skyrė šiems produktams. Esame ypač susipažinę su tiekimo grandine Chloroksilenolis (PCMX), Dichloroksilenolis (DCMX) ir pirmiau esančios medžiagos – galutiniai preparatai. Patirtis gamybos, taikymo ir tarptautinio verslo srityse leidžia Echo teikti gana efektyvią pagalbą savo klientams visame pasaulyje.


„EchoChem“ privalumai:
* Chemijos gamybos patirtis beveik 30 metų
* Didelė eksporto patirtis per 20 metų
* DCS technologijos pranašumas
* GMP ir ISO patirtis, užtikrinanti stabilų ir patikimą kokybės užtikrinimą
* Nuosavų tyrimų ir plėtros laboratorija
* Atskirtos cheminių zonų vietos atitinka Kinijos aplinkos apsaugos ir saugos politiką, kad būtų užtikrintas tvarus tiekimas
* Taikymo sprendimai
* Vidinės pakavimo būgnų gamybos patalpos

. 页 显示-包 材 生产 线 1

. 页 显示-包 材 生产 线 2

未 标题-2